23 Luty 2019 imieniny: Damiana, Romana, Romany
 

Szukaj

Akualnosci
Ogloszenia

 

 
 
Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia,
coś Cię zbulwersowało - napisz, prześlij zdjęcie, zadzwoń
echo@turek.net.pl
tel. 63 278 53 41
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego
Zgłoś wydarzenie »
 

Sondy

Czy jesteś za wprowadzeniem maksymalnie dwóch kadencji dla samorządowych władz i dla radnych ? (1331 opinii)
TAK
76% 
NIE
20% 
Nie mam zdania
4% 
 
pokaż wszystkie »

 

 

REKLAMA


 

Inwestor przybywa z Grodziska Mazowieckiego?

Dodano dnia: 06-09-2011 08:40| Komentarzy: 1

PKS Grodzisk Mazowiecki sp. z o. o. okazał się jedynym podmiotem, który oficjalnie odpowiedział na zaproszenie do negocjacji w sprawie ewentualnego objęcia nowego pakietu akcji w turkowskiej spółce przewozowej. W rezultacie 8 września zainaugurowane zostaną formalne negocjacje w sprawie warunków objęcia przez inwestora z Grodziska kontrolnego pakietu akcji PKS w Turku. W tym dniu do Turku przybędzie bowiem prezes PKS Grodzisk Maz. Zenon Marek.

 Odpowiedź na zaproszenie tylko jedna, ale wydaje się być sensowna

Przypomnijmy, że 12 sierpnia na łamach dziennika „Rzeczpospolita” opublikowane zostało zaproszenie do negocjacji w sprawie objęcia planowanej nowej emisji akcji PKS Turek SA. Z powyższego anonsu wynikało, że planowana emisja będzie stanowiła pakiet kontrolny w portfelu papierów turkowskiej spółki. Ostatecznym terminem składania pisemnych odpowiedzi na to zaproszenie był 26 sierpnia. Okazało się, że na owo zaproszenie nadeszła jedna pozytywna i jak najbardziej oficjalna odpowiedź. Jedna, ale za to nader interesująca. Należy bowiem podkreślić fakt, że oficjalna odpowiedź na zaproszenie do negocjacji napłynęła od potencjalnego inwestora branżowego. Gdyż PKS z Grodziska Mazowieckiego jest takim potencjalnym inwestorem w ścisłym tego słowa znaczeniu znaczeniu. Jako firma przewozowa podmiot ten powstał w roku 1950, a w 2001r, jego majątek przejęty został w odpłatne użytkowanie właśnie przez PKS w Grodzisku Maz. Sp. z o.o.

PKS z Grodziska – potentat branżowy, co więcej wiemy o spółce - Czytaj w Echo Turku - już w sprzedaży

 

Komentarze

Autor: Bogdan| Dodano: 10-09-2011 20:27
Jak się zorientją, czym PKS śmierdzi to złamanego grosza w tenpostkomunistyczny podmiot nie zainwestują. brać sobie na głowę Benka. Boże ratuj.
 
«poprzednia 1 następna»

Dodaj komentarz

Podpis
Tresć
Przepisz kod z obrazka
CAPTCHA Image

UWAGA!
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Redakcja "Echa Turku" nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.

 

W numerze


 
Zobacz wszystkie: W numerze »

 

 

OSTATNIE GALERIE

Fabryka Św. Mikołaja na ul. Browarnej
zobacz galerię »
 
Sztuka na ulicy 2018
Turkowski rynek dawno nie był areną dla tak wielu interesujących wydarzeń, w których mieli okazję uczestniczyć turkowianie w ubiegłą niedzielę. Przepiękna i wciąż letnia aura była tylko jedną z przyczyn, dla których zjawiło się ich tylu. Drugą było niewątpliwie wręczanie stypendiów burmistrza Turku. W tym roku otrzymało je aż 323 uczniów szkół różnych szczebli!
zobacz galerię »
 
Zobacz wszystkie: Galerie »

 

 

Repertuar kin

Najbliższe imprezy

Polecane imprezy


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej o plikach cookies »