20 Październik 2017 imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
 

Szukaj

Akualnosci
Ogloszenia

 

 
 
Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia,
coś Cię zbulwersowało - napisz, prześlij zdjęcie, zadzwoń
echo@turek.net.pl
tel. 63 278 53 41
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego
Zgłoś wydarzenie »
 

Felietony

Za mundurem powiat sznurem?
Dodano 08-08-2017 |
Komentarzy: 592

Okazuje się, że powiatowi decydenci maja szansę poćwiczyć swoją wyobraźni...

czytaj więcej »
 
Czy z rynku pracy usłyszymy jedynie echo
Dodano 01-08-2017 |
Komentarzy: 732

Jestem przekonany, że nie jestem jedynym, ...

czytaj więcej »
 

 

Zobacz wszystkie: Felietony »

 

 

Sondy

Czy jesteś za wprowadzeniem maksymalnie dwóch kadencji dla samorządowych władz i dla radnych ? (1180 opinii)
TAK
77% 
NIE
20% 
Nie mam zdania
4% 
 
pokaż wszystkie »

 

 

REKLAMA


 

Sprawdź, gdzie stoi twoja urna

Dodano dnia: 13-11-2014 15:33| Komentarzy: 0

Mieszkańcy Turku i powiatu idą na wybory

Już w najbliższą niedzielę, 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. Poniżej prezentujemy gminy, numer i miejsce Obwodowej Komisji Wyborczej oraz zasięg obwodu głosowania. W papierowym wydaniu ET drukarski chochlik „zjadł” jedną z komisji wyborczych we Władysławowie – jest ich tam siedem – ostatnia w Domu Parafialnym w Russocicach obejmująca swoim zasięgiem Russocice, Felicjanów i Głogową.

 Gmina Brudzew

1. Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Brudzewie

Brudzew - ulice: Goleszczyzna, Leśna, Polna, Kolska, Plac Wolności, Pólko ,Turkowska, Wojciecha, Szkolna, Mickiewicza, Ogrodowa, Kopernika, Powstańców Wlkp., Słoneczna, Wąska, Zielona, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kwiatowa. (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

2. Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Brudzewie

Brudzew – ulica Piaski oraz miejscowości: Kolnica, Marulew, Olimpia, Bierzmo, Tarnowa, Brudzyń, Smolina, Cichów. (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

3. Świetlica Wiejska w Janowie

Miejscowości: Janów, Głowy.

4. Szkoła Podstawowa w Koźminie

Miejscowości: Janiszew, Koźmin, Kwiatków, Dąbrowa, Kozubów, Kuźnica Janiszewska, Podłużyce.

5. Szkoła Podstawowa w Koźminie filia w Krwonach

Miejscowości: Krwony, Bogdałów Kolonia.

6. Szkoła Podstawowa w Galewie

Miejscowości: Bogdałów, Bratuszyn, Chrząblice, Izabelin, Galew, Wincentów. (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

Gmina Władysławów

1.Strażnica OSP Międzylesie

Małoszyna, Międzylesie, Mariantów, Polichno.

2. Gimnazjum we Władysławowie

Władysławów (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

3. Szkoła Podstawowa w Natalii

Skarbki, Natalia, Milinów.

4. Szkoła Podstawowa w Wyszynie

Wyszyna (Stawki, Przyborów), Beznazwa, Jabłonna, Tarnowski Młyn

5. Szkoła Podstawowa w Kunach

Kuny, Olesin, Leonia.

6. Szkoła Podstawowa w Chylinie

Chylin, Kamionka (Piorunów), Stefania.

7. Dom Parafialny w Russocicach

Russocice, Felicjanów, Głogowa

Gmina Tuliszków

1. Zespół Szkół w Tuliszkowie

Miasto Tuliszków - ulice: 1-go Maja, Adama Mickiewicza, Bartłomieja Patrzykąta, Brzozowa, Cicha, Floriańska, Górna, Gromadzka, Ignacego Paderewskiego, Jabłonna, Kasztelana Zaremby, Któtka, Krzewinowa, Ks. Teodora Rogozińskiego, Leśna, Łąkowa, Łódzka, Mariana Buczka, Mikołaja Kopernika, Nortowska, Ochotniczej Straży Pożarnej, Ogrodowa, Piaskowa, Plac Akacjowy, Plac Floriański, Plac Powstańców Styczniowych 1863r., Plac Wolności, PPolna, Południowa, Poprzeczna, Północna, Senatorska, Słoneczna, Śliwowa, Zdrojowa, Żuchalska(dostępna dla osób niepełnosprawnych)

2. Zespół Szkół w Tuliszkowie

Miasto Tuliszków - ulice: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Bronisława Malinowskiego, Cypriana Norwida, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Henryka Dąbrowskiego, Jana Kochanowskiego, Janka Krasickiego, Janusza Kusocińskiego, Juliusza Słowackiego, Krzysztofa Baczyńskiego, Marcina Kasprzaka, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Parkowa, Poznańska, Sadowa, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Walki Młodych, Władysława Broniewskiego, Zofii Nałkowskiej

3. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

Sołectwa: Gadowskie Holendry, Kiszewy, Krępa, Nowy Świat, Sarbicko, Wymysłów, Zadworna.

4. Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie:

Sołectwa: Ogorzelczyn, Tarnowa.

5. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie

Sołectwa: Grzymiszew, Piętno, Ruda, Wielopole.

6. Szkoła Podstawowa w Smaszewie

Sołectwa: Smaszew, Wróblina.

Gmina Malanów

1. Szkoła Podstawowa w Dziadowicach:

Bibianna, Brody, Dziadowice, Dziadowice-Folwark, Kotwasice, Zygmuntówek (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

2. Szkoła Podstawowa w Malanowie

Celestyny, Feliksów, Grąbków, Targówka, Żdżenice

3. Szkoła Podstawowa w Miłaczewie

Czachulec Stary, Miłaczew, Miłaczewek, Miłaczewskie Młyny, Poroże, Skarżyn-Kolonia

4. Gimnazjum w Malanowie

Malanów, Rachowa (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

Gmina Kawęczyn

1. Zespół Szkół w Kawęczynie

Dzierzbotki, Kawęczyn, Marianów, Nowy Świat, Wojciechów.

2. Szkoła Podstawowa Tokary Pierwsze

Chocim,Głuchów,Milejów,Tokary Pierwsze, Żdżary.

3. Szkoła Podstawowa w Skarżynie

Będziechów, Marcjanów, Skarżyn, Stanisława.

4. Zespół Szkół w Kowalach Pańskich-Kolonia

Ciemień, Dziewiątka, Kowale Pańskie,Kowale Pańskie-Kolonia, Leśnictwo, Marcinów, Marianów-Kolonia, Młodzianów, Siedliska.

Gmina Dobra

1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Miasto Dobra, sołectwo Długa Wieś. (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

2. Centrum Kultury w Dobrej

Sołectwa: Ugory, Żeronice, Moczydła, Mikulice, Stefanów, Czajków, Potworów, Ostrówek, Linne, Chrapczew.

3. Strażnica OSP w Miłkowicach

Sołectwa: Strachocice-Kolonia, Miłkowice, Rzymsko, Strachocice, Rzymsko BG.

4. Szkoła Filialna w Piekarach

sołectwa: Januszówka, Józefów, Stawki, Łęg Piekarski, Piekary, Rzechta, Wola Piekarska.

5. Strażnica OSP w Dąbrowicy

Sołectwa: Szymany, Zagaj, Dąbrowica.

6. Dom Pomocy Społecznej w Skęczniewie

Sołectwo: Skęczniew.

Gmina Przykona

1. Zespół Szkół w Przykonie Gimnazjum w Przykonie

Sołectwa: Dąbrowa, Gąsin, Kaczki Plastowe, Laski, Olszówka, Przykona, Psary, Rogów, Wichertów (dostępna dla osób niepełnosprawnych).

2. Szkoła Podstawowa w Boleszczynie

Sołectwa: Bądków Drugi, Bądków Pierwszy,Boleszczyn, Ewinów, Smulsko, Żeroniczki.

3. Szkoła Podstawowa w Sarbicach

Sołectwa: Posoka, Radyczyny, Sarbice.

Gmina Turek

1. Szkoła Podstawowa im.Józefa Mehoffera w Chlebowie

Sołectwa Chlebów, Kalinowa, Korytków, Pęcherzew i Warenka.

2. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Kaczkach Średnich

Sołectwa Kaczki Średnie i Wietchinin.

3. Zespół Szkolno-Przedszkolny Słodkowie

Sołectwa Albertów, Budy Słodkowskie, Słodków i Słodków Kolonia. (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

4. Bursa Szkolna w Turku, al. J. Piłsudskiego 5

Sołectwa Dzierżązna, Grabieniec, Obrębizna, Obrzębin, Szadów Księży.

5. Szkoła Podstawowa im.Marii Skłodowskiej-Curie w Żukach

Żuki (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

6. Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Turkowicach:

Turkowice

7. Szkoła Podstawowa w Cisewie

Cisew (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

8. Wiejskie Centrum Lokalnej Aktywności w Kowalach Księżych

Kowale Księże (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

Miasto Turek

1. Szkoła Podstawowa nr 4

ulice: Cieplaka, Działkowa, Gwarna, Komunalna, Konińska, Konopnickiej, Krótka, Łagodna, Łączna, Miła, Miłosna, Muchlińska, Nastrojowa, Plac Zacisze, Południowa, Promienna, Przyjemna, Św. Floriana, Rajska, Sielska, Słowackiego, Spokojna, Stylowa, Urocza, Wesoła, Zabawna, Zgodna, Zielona, Kaliska od nr 36 do nr 105

2. Klub Spółdzielni Mieszkaniowej "Tęcza"

ulice: Młodych, Sportowa, Orzeszkowej, Kączkowskiego, Matejki, Składkowskiego.

3. Szkoła Podstawowa nr 4

ulica Spółdzielców.

4. Szkoła Podstawowa nr 1

ulice: Bacewicz, Bursztynowa, Grechuty, Kaczmarskiego, Kościuszki, Kurpińskiego, Lutosławskiego,Moniuszki, Nowowiejskiego, Ogińskiego, Paderewskiego, Perłowa, Różyckiego, Rubinowa, Serockiego, Szafirowa, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Zdrojki Lewe, Żeleńskiego.

5. Szkoła Podstawowa nr 1

ulice: Akacjowa, Aleja Jana Pawła II, Brzozowa, Chopina, Dębowa, Dworcowa, Graniczna, Kasztanowa, Klonowa, Sosnkowskiego, Torowa, Zdrojki Prawe, Zdrojowa, Żeligowskiego

6. Przedszkole nr 4

ulice: Daszyńskiego, Górnicza, Kolska Szosa, Kolejowa, Ks. Jędrzejewskiego, Kwiatkowskiego, Mościckiego, Polna, Raczkiewicza, Rataja, Skwer Jana Pawła II, Stawickiego, Św. Barbary, Witosa, Wojciechowskiego.

7. Przedszkole nr 8

ulice: 3 Maja, Kaliska od nr 1 do nr 35, Kolska, Mickiewicza, Miodowa, Plac Wojska Polskiego, Szeroka, Szkolna, Żeromskiego, Wąska.

8. Zespół Szkół Technicznych

ulice: Aleja Piłsudskiego, Browarna, Osiedle Miranda, Milewskiego

9. Gimnazjum nr 2

ulice: Braci Marszlów, Braci Pietrzaków, Chełmońskiego, Czysta, Dobrska Szosa, Gorzelniana, Kossaka, Kruszyńskiego, Księdza Florczaka, Leśna, Łąkowa, Makowa, Malczewskiego, Malinowa, Mehoffera, Morelowa, Ogrodowa, Orzechowa, Parkowa, Piękna, Piwna, Plac Glicensteina, Plac Kilińskiego, Plac Sienkiewicza, Podkowińskiego, Poduchowne, Radosna, Składkowskiej, Słoneczna, Wiśniowa.

10. Gimnazjum nr 2

ulice: Cicha, Dobrska, Folwarczna, Jaśminowa, Kwiatowa, Niepodległości, Nowa, Osiedle Uniejowskie, Północna, Różana, Tamka, Uniejowska.

11. Przedszkole nr 7

ulice: Bolesława Chrobrego, Czarnieckiego, Generała Andersa, Generała Maczka, Jana Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Kmicica, Królowej Jadwigi, Kutrzeby, Mieszka I, Narutowicza, Ordona, Plac Zawiszy Czarnego, Racławicka, Sikorskiego, Skrzetuskiego, Sosabowskiego, Starzyńskiego, Sucharskiego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Zapałczana, Asnyka, Cisowa, Dąbrowskiej, Fredry, Gałczyńskiego, Grunwaldzka, Hubala, Iglasta, Jałowcowa, Jedwabnicza, Jodłowa, Kochanowskiego, Końcowa, Kopernika, Korytkowska, Łukasiewicza, Modrzewiowa, NSZZ "Solidarność", Obrońców Westerplatte, Plater, Podchorążych, Powstańców Warszawy, Powstańców Wielkopolskich, Prusa, Przemysłowa, Pułaskiego, Reymonta, Skłodowskiej - Curie, Sosnowa, Staszica, Świerkowa, Traugutta, Tuwima.

12. Przedszkole nr 4

ulice: 650-lecia, Dąbrowskiego, Legionów Polskich.

13. Gimnazjum nr 1

ulica Kardynała Wyszyńskiego.

14. Przedszkole nr 5

ulice: Armii Krajowej, Broniewskiego, Generała Smorawińskiego, Żwirki i Wigury, Polskiej Organizacji Wojskowej.

15. Szkoła Podstawowa nr 5

ulice: Osiedle Wyzwolenia 1, 2, 3, 8, 9, 11, 12, 13. (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

16. Szkoła Podstawowa nr 5

ulice: Osiedle Wyzwolenia 4, 5, 6, 7. (dostępna dla osób niepełnosprawnych)

17. Gimnazjum nr 1

ulice: Os. Wyzwolenia 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 25A, 26, 27, 28

18. SP ZOZ Turek

ulica Poduchowne 1

Na podstawie informacji z Państwowej Komisji Wyborczej opracowała

 

 

Komentarze

Brak komentarzy...

Dodaj komentarz

Podpis
Tresć
Przepisz kod z obrazka
CAPTCHA Image

UWAGA!
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Redakcja "Echa Turku" nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.

 

OSTATNIE GALERIE

Z Sacałów do Normandii
Aktualności powiązane z galerią
» Z Sacałów do Normandii
zobacz galerię »
 
Kwiatków
foto
Aktualności powiązane z galerią
» Kwiatków Znika
zobacz galerię »
 
Zobacz wszystkie: Galerie »

 

 

Repertuar kin

Najbliższe imprezy

Polecane imprezy


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej o plikach cookies »