23 Luty 2019 imieniny: Damiana, Romana, Romany
 

Szukaj

Akualnosci
Ogloszenia

 

 
 
Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia,
coś Cię zbulwersowało - napisz, prześlij zdjęcie, zadzwoń
echo@turek.net.pl
tel. 63 278 53 41
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego
Zgłoś wydarzenie »
 

Sondy

Czy jesteś za wprowadzeniem maksymalnie dwóch kadencji dla samorządowych władz i dla radnych ? (1331 opinii)
TAK
76% 
NIE
20% 
Nie mam zdania
4% 
 
pokaż wszystkie »

 

 

REKLAMA


 

Komu w drogę, temu... kalkulator i odrobina rozsądku

Dodano dnia: 31-10-2012 23:56| Komentarzy: 4

Wychodzi na to, że od dobrych kilku miesięcy ulica Zdrojki Lewe urasta  do najważniejszego problemu miasta i powiatu. Trudno się dziwić, że sami mieszkańcy zdecydowanie lobbują o tę inwestycję. Bo ten lobbing jest ze wszech miar zrozumiały. Ale znacznie ciekawsze jest zaangażowanie się w całą sprawę sporej gromadki lokalnych polityków. Z jednej strony można by zrozumieć ten nagły przypływ ich wzmożonej aktywności. Wiadomo, a nuż da się coś ugrać na tej sprawie.

Tylko trudno pojąć, że przy tej okazji niektórzy z naszych wybrańców tak ochoczo zaakceptowali rolę „mięsa armatniego”, a inni postanowili rywalizować o jeszcze mniej zaszczytny tytuł pożytecznego idioty. Choćby z czystej kurtuazji wobec dam z powyższych kategorii powinienem z góry wyłączyć dwie radne powiatowe. Czyli Anitę Dzieciątkowską-Pieścik i Małgorzatę Golczyńską. Tyle że zaraz pod adresem niżej podpisanego pojawić się mogą zarzuty o zbytnie uleganie ideologiom typu feminizm czy czemuś podobnemu

Więcej w aktualnym wydaniu ET 

 

Komentarze

Autor: Andre| Dodano: 09-11-2012 22:25
Przykłady światowych stadionf3w pukazoją, że słupy na trybunie nie są aż takim grzechem;) Ilość krzeseł, z ktf3rych widok będzie ciut gorszy, to zaledwie promil. Słupy zlokalizowane zostały tak, że za nimi znajdują się jedynie 4 rzędy, ograniczając widoczność tylko dla niewielkiego procentu siedzisk. Należy pamiętać, że te siedziska nie są uwzględniane w ilości siedzisk netto na stadionie. Poniżej słupf3w znajduje się 51 rzędf3w, ktf3rym słupy nie przeszkadzają. Jednym słowem, można było nie robić tych rzędf3w za słupami lub je wykonać, zyskując tym sposobem parę tysięcy siedzisk, ktf3re pomimo że ulokowane powyżej linii słupf3w – nie mają zaburzonej widoczności. Pozostała część odpowiedzi na to pytanie znajduje się .
 
Autor: do Zdrojka| Dodano: 05-11-2012 11:30
Czyli wg,Ciebie wszyscy inni są w mieście idiotami.85 % dróg macie super POczekajcie na swoją kolejkę są inni w gorszym położeniu.A że macie jednego z tytułem naukowym to za mało niech się jeszcze podszkoli z kultury i aspóżycia w zachowaniu.Egoiści
 
Autor: tym| Dodano: 04-11-2012 13:33
A może należy rozwżyć nazwanie nowej ulicy imieniem Redaktora. Podyskutujmy
 
Autor: zdrojek| Dodano: 01-11-2012 09:58
Czyim idiotą może być Pan Redaktor???
 
«poprzednia 1 następna»

Dodaj komentarz

Podpis
Tresć
Przepisz kod z obrazka
CAPTCHA Image

UWAGA!
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Redakcja "Echa Turku" nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.

 

W numerze


 
Zobacz wszystkie: W numerze »

 

 

OSTATNIE GALERIE

Fabryka Św. Mikołaja na ul. Browarnej
zobacz galerię »
 
Sztuka na ulicy 2018
Turkowski rynek dawno nie był areną dla tak wielu interesujących wydarzeń, w których mieli okazję uczestniczyć turkowianie w ubiegłą niedzielę. Przepiękna i wciąż letnia aura była tylko jedną z przyczyn, dla których zjawiło się ich tylu. Drugą było niewątpliwie wręczanie stypendiów burmistrza Turku. W tym roku otrzymało je aż 323 uczniów szkół różnych szczebli!
zobacz galerię »
 
Zobacz wszystkie: Galerie »

 

 

Repertuar kin

Najbliższe imprezy

Polecane imprezy


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej o plikach cookies »