24 Marzec 2019 imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
 

Szukaj

Akualnosci
Ogloszenia

 

 
 
Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia,
coś Cię zbulwersowało - napisz, prześlij zdjęcie, zadzwoń
echo@turek.net.pl
tel. 63 278 53 41
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego
Zgłoś wydarzenie »
 

Sondy

Czy jesteś za wprowadzeniem maksymalnie dwóch kadencji dla samorządowych władz i dla radnych ? (1341 opinii)
TAK
76% 
NIE
20% 
Nie mam zdania
4% 
 
pokaż wszystkie »

 

 

REKLAMA


 

Sportowa rywalizacja w duchu fair play

Dodano dnia: 12-06-2018 12:11| Komentarzy: 0

Po raz dziewiąty Czepów gościł uczestników Otwartej Powiatowej Spartakiady Osób Niepełnosprawnych. Pogoda dopisała i uczestnicy też. Swoje reprezentacje wystawiło dziewięć jednostek pomocy społecznej i edukacji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi. Rywalizacji towarzyszyła wspaniała ciepła atmosfera, a gospodarze z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy stanęli na wysokości zadania, stwarzając uczestnikom jak najlepsze warunki. 

 

Tegoroczna IX Otwarta Powiatowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Czepowie, odbywała się pod patronatem Ryszarda Ryttera - starosty poddębickiego.  On sam nie mógł przybyć, ale reprezentował go wicestarosta Piotr Binder, zaprzyjaźniony z czepowskim Powiatowym Środowiskowym Domem Samopomocy i pozostający z nim w stałym kontakcie. Kierujący domem Maciej Grubski powitał gości. Były to reprezentacje domów  pomocy społecznej i środowiskowych oraz warsztatów terapii zajęciowej z województwa łódzkiego. Oprócz gospodarzy swoje reprezentacje wystawiły: DPS Gostków, PŚDS Pęczniew, ŚDS Łęczyca, ŚDS Łask, WTZ Łęczyca, WTZ Poddębice. Zaproszono także młodzież ze stemplewskiego Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych oraz sportowców z zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie gmina Dobra.

Więcej w aktualnym numerze Echa

 

Komentarze

Brak komentarzy...

Dodaj komentarz

Podpis
Tresć
Przepisz kod z obrazka
CAPTCHA Image

UWAGA!
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Redakcja "Echa Turku" nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.

 

W numerze


 
Zobacz wszystkie: W numerze »

 

 

OSTATNIE GALERIE

Fabryka Św. Mikołaja na ul. Browarnej
zobacz galerię »
 
Sztuka na ulicy 2018
Turkowski rynek dawno nie był areną dla tak wielu interesujących wydarzeń, w których mieli okazję uczestniczyć turkowianie w ubiegłą niedzielę. Przepiękna i wciąż letnia aura była tylko jedną z przyczyn, dla których zjawiło się ich tylu. Drugą było niewątpliwie wręczanie stypendiów burmistrza Turku. W tym roku otrzymało je aż 323 uczniów szkół różnych szczebli!
zobacz galerię »
 
Zobacz wszystkie: Galerie »

 

 

Repertuar kin

Najbliższe imprezy

Polecane imprezy


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej o plikach cookies »